SYG-NATURA

Doradztwo środowiskowe, nadzory przyrodnicze, monitoringi środowiskowe.

Ekspertyzy przyrodnicze w woj. mazowieckim

Działamy na rynku już od kilkunastu lat i zajmujemy się szeroko rozumianą ochroną przyrody. Początkowo nasze działania były nakierunkowane na doradztwo odnośnie chowu i hodowli ryb - naszą specjalnością była hodowla materiału zarybieniowego w rzekach, jeziorach i wodach podgrzanych. Aktualnie nastawiamy się na czynnością związane z ochroną środowiska, które jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach.

Ekspertyzy przyrodnicze Mazowieckie

Ekspertyzy przyrodnicze w województwie Mazowieckim wykonujemy sprawnie i zgodnie z Państwa życzeniami. Doskonale wiemy, jak ważna jest kompleksowa obsługa klienta i staramy się spełniać oczekiwania każdego odbiorcy. Stawiamy na duże programy czynnej ochrony ptaków, jakie prowadzi Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, jak i Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian”. Interesują nas także programy restytucji gatunków ryb, które są zagrożone. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Działania, jakie prowadzimy, są związane z branżą przemysłową, energetyką, przesyłaniem energii, inwestycjami drogowymi, czy też zagospodarowaniem przestrzennym terenów gminnych i wiejskich (z mniej lub bardziej zagrożonym obszarem środowiska naturalnego). Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Eksperci bazują na różnorodnych dziedzinach, jakie są związane z szeroko rozumianą ochroną przyrody.

Rozbudowana oferta

W ramach działań naszej firmy oferujemy szereg usług, jakimi są głównie:
• ochrona czynna,
• ekspertyza przyrodnicza,
• nadzory przyrodnicze,
• monitoring przed i poinwestycyjny,
• doradztwo dotyczące chowu i hodowli ryb,
• ocena oddziaływania na kompensacje przyrodnicze i całe środowisko naturalne.

Kompleksowa pomoc

Wykonujemy ekspertyzy przyrodnicze w Mazowieckim, stawiając na pierwszym miejscu Państwa oczekiwania i potrzeby. Sporządzamy raporty z przeprowadzanych zadań, które obejmują informacje o oddziaływaniu danego przedsięwzięcia na środowisko naturalne. Nie bez znaczenia jest fakt, że wycena raportu jest związana z kilkoma czynnikami. Oszacowanie kwestii ceny odbywa się w sposób indywidualny, w zależności od danej inwestycji i planowanych działań. Ochrona przyrody w dzisiejszych czasach interesuje coraz więcej osób. Na szczęście świadomość ekologiczna wzrasta, a co za tym idzie - ludzie bardziej zwracają uwagę na aspekty dotyczące ochrony środowiska. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się różnorodne opcje, dotyczące ochrony czynnej, monitoringu, czy oceny oddziaływania inwestycji na środowisko naturalne.