SYG-NATURA

Doradztwo środowiskowe, nadzory przyrodnicze, monitoringi środowiskowe.

Ekspertyzy przyrodnicze w Łomży

Poszukują Państwo rzetelnej i profesjonalnej firmy, która wykona ekspertyzę środowiska w Łomży? Przedstawiamy ofertę naszej firmy, która od lat zajmuje się wydawaniem opinii ornitologicznych oraz chiropterologicznych na terenie Łomży, oraz jej okolic. Ekspertyza środowiskowa to często niezbędny dokument, aby rozpocząć inwestycje na terenach dotychczas niezamieszkałych, bądź renowacji w miejscach zasiedlanych przez ptaki i ssaki latające. Doświadczenie oraz dokładnie wykwalifikowany personel pozwala nam na stworzenia raportu środowiskowego szybko i profesjonalnie.

Czym jest ekspertyza środowiska - Łomża?

Ekspertyza środowiska to nic innego, jak raport, który przedstawia kondycję środowiska, na którym pojawić ma się inwestycja, bądź renowacji istniejącej już budowli. Skupia się na ptakach oraz na ssakach latających, które zajmują teren budowli. Oceniamy wpływ budowli na ich łowy, okres lęgowy oraz wszelkie aspekty życia danego stworzenia, aby upewnić się, że inwestycja nie zagrozi gatunkowi na danym terenie. W szczególności poświęcamy uwagę gatunkom zagrożonym, sprawdzając, czy budowa, bądź renowacja nie wpłynie bezpośrednio na zmniejszenie liczebności danego gatunku, postępując zgodnie z wytycznymi Inspektoratu Ochrony Środowiska. Przygotowana przez nas ekspertyza kierowana jest do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, w której między innymi podejmowana jest decyzja na wystawienie planu zagospodarowania przestrzennego. Ekspertyzy środowiska dokonują wykwalifikowany ornitolodzy bądź chiropterolodzy.

Ekspertyzy środowiska na terenie Łomży

Nasza firma od lat zajmuje się ochroną zagrożonych gatunków ptaków oraz wydawania opinii o środowisku na około. Dla inwestorów wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę środowiska, która ma bezpośredni wpływ na decyzję organów administracyjnych i rzutuje na przyszłość budowli. Zawsze skupiamy się na dobrze naszych klientów oraz środowiska w miejscu planowanej inwestycji, dlatego oferujemy gwarancję rzetelnie i profesjonalnie wykonanego raportu środowiskowego. Nasi pracownicy przekładają swoje doświadczenie na każdą wykonaną ekspertyzę, jednakże każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Wasze inwestycje oraz teren, na jakim planujecie podjąć przedsięwzięcie, są niepowtarzalne, dlatego i nasi eksperci podchodzą do każdego zadania dokładnie i indywidualnie. Czas oczekiwania na Państwa ekspertyzę różni się w zależności od wielkości inwestycji oraz obszaru, na jakim ma się odbyć. Zachęcamy każdego naszego klienta to kontaktu telefonicznego, dzięki któremu po omówieniu szczegółów będziemy mogli podać Państwu przybliżony czas oraz cenę ekspertyzy środowiskowej w Łomży.